Analiza

Uzyskanie raportu zgodnego z dyrektywą KE/91/2002 przy pomocy naszej aplikacji sprowadza się do trzech prostych kroków:


Krok 1. Załóż konto

Do korzystania z naszego systemu niezbędne jest posiadanie u nas konta. Jeśli jeszcze go nie masz, to teraz jest dobry moment, żeby je założyć. Możesz to zrobić klikając tutaj. Dzięki temu zawsze będziesz mógł zalogować się do swojego konta i odszukać wszystkie stworzone przez siebie raporty.

Krok 2. Stwórz raport

Kolejny krok polega na wypełnieniu prostego formularza. Zadamy ci pytania dotyczące analizowanej nieruchomości. Jeśli kiedykolwiek w trakcie przeprowadzanej analizy pojawią się wątpliwości, najedź kursorem myszy na element zawierający znak aby uzyskać pomoc. Jeśli pojawi się potrzeba przerwania analizy, zawsze możesz zapisać aktualny stan używając przycisku Raport znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu i kontynuować analizę później. Po zapisaniu raport w bezpłatnej wersji demonstracyjnej dostępny będzie na twoim koncie w zakładce Raporty. Możesz zapoznać się z wynikami wersji demonstracyjnej, jednak nie możesz wykorzystywać jej w inny sposób.

Krok 3. Zapisz i wydrukuj

Ostatnim krokiem jest uzyskanie pełnej wersji raportu. Wersja pełna pozwala na drukowanie raportu i wykorzystanie go na potrzeby projektu budowlanego. Pełna wersja raportu jest odpłatna - rozliczenie odbywa się poprzez zakup kredytów w serwisie, które następnie są wykorzystywane na do wygenerowania raportów w pełnej wersji pełnej. Szczegółowe informacje na temat rozliczeń znajdziesz tutaj.
Po przeprowadzonej analizie istnieje możliwość porównania ze sobą wyników wszystkich analizowanych systemów oraz podejrzenie wyglądu gotowego raportu.