Pytania i odpowiedzi

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. została założona w 1994 roku w celu upowszechniania inwestycji energooszczędnych i promowania racjonalnego wykorzystania energii, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Głównym obszarem działalności NAPE jest sektor komunalno-bytowy. Więcej...
Przygotowaliśmy szczegółową instrukcję, która dla przykladowej charakterystyki energetycznej budynku przeprowadza przez wszystkie kroki analizy. Dokument dostępny jest tutaj.
Dzieje się tak, ponieważ pobrana została wersja demo raportu. Hasło dostępu do wersji demo to: aoze.pl

Jeżeli interesuje cię pełna wersja raportu musisz dokonać zakupu raportu.
Jeśli nie możesz sobie przypomnieć hasła do swojego konta kliknij tutaj, a następnie wpisz adres e-mail, który został użyty podczas rejestracji. Wyślemy na niego wiadomość zawierającą instrukcję jak postępować dalej.
Kupowanie raportu odbywa się poprzez wybranie opcji Kup z menu widocznego po prawej stronie listy raportów w twoim profilu obok każdego z zapisanych raportów.
Kupowanie raportów odbywa się poprzez wykorzystanie Kredytów, którymi wcześniej należy zasilić swoje konto. Kupienie jednego raportu spowoduje pobranie 1 kredytu z twojego konta.

Poniższa tabela przedstawia strukturę cenową doładowania konta kredytami:

Ilość Kredytów Koszt w PLN
1 14,90 zł
5 64,90 zł
10 119,90 zł
25 249,90 zł
Fakturę można pobrać klikając w link 'pobierz fakturę' w menu Płatności.
Nie. Wersja demo służy jedynie do podglądu wyników analizy i nie może zostać użyta do innych celów niż zgodnych z Regulaminem.
Regulamin korzystania z serwisu aoze.pl można przeczytać tutaj, naszą politykę prywatności tutaj.
Zadaj nam pytanie używając formularza ze strony Kontakt, lub wyślij wiadomość na adres aoze@aoze.pl